close
تبلیغات
لیزر موهای بدن
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی

تجهیزات پزشکی ، پوست و مو

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

لیزر موهای بدن

دوشنبه 28 مرداد 1398

موهای بدن و بدن ناخواسته یک مشکل شایع است که می تواند منبع ناراحتی هم برای آقایان و هم برای خانمها باشد. تکنسین های لیزر از لیزر و منابع نوری استفاده می کنند تا با خیال راحت و موثر مناطق بزرگتر موهای ناخواسته را با حداقل ناراحتی بیمار و عوارض کمتری نسبت به سایر روش های کاهش مو درمان کنند. لیزرهای ما مجهز به دستگاه خنک کننده ای هستند که باعث کاهش ناراحتی در برابر نور لیزر می شوند و همچنین از لایه بالای پوست در برابر گرم شدن بیش از حد و تغییرات احتمالی رنگدانه محافظت می کنند.

لیزر موهای زائد

این وضعیتی است که بسیاری از خانمها آن را تجربه کرده اند: شما به پیراهن یا لباس مورد علاقه خود تغییر می کنید و می فهمید که فراموش کردید که زیر بغل خود را اصلاح کنید. امیدوارم قبل از قدم گذاشتن در عموم ، این کشف را انجام داده باشید ، اما اگر اینگونه نباشد ، با یک عصر ناخوشایند از دست نگه داشتن بی دست و پا دستان خود را در کنار خود قرار می دهید. تصور کنید که اگر آخرین باری که تراشیده اید مجبور به سؤال از آن نباشید ، چه می تواند باشد. با لیزر موهای زائد زیر لیزر ، به شما این آزادی داده می شود که بدون نگرانی در مورد موهای زشت ، هرچه راحت تر بپوشید ، وارد آن شوید.

لیزر موهای پا

کف قسمتهای بالای پا از جمله انگشتان پا را می پوشاند. یک جلسه تقریباً 10 دقیقه طول می کشد. درمان مانند یک نوار لاستیکی است که پوست را به صورت سیلی می زند و احساس خنک کننده می کند.

برای شروع باید تمام نواحی بدن حداقل شش جلسه انجام شود. پاها به طور کلی برای کاهش 75٪ تا 95٪ به 6 تا 9 درمان نیاز دارند. درمانها 5 هفته از هم فاصله دارند تا چرخه رشد مو کند شود. بسته به پیشرفت هر فرد ، جلسات بین 6 تا 8 هفته از هم فاصله می گیرند. مشتریانی که به این منطقه معالجه می کنند باید در هنگام آماده سازی تراشیده شوند. لطفاً از 2 هفته قبل از درمان در معرض آفتاب ، اپیلاسیون ، موچین و استفاده از آنتی بیوتیک خودداری کنید.

نسبت به مالیات یا پرداخت حق بیمه معتبر نیست. ما بسته های تخفیف را در فروشگاه ارائه می دهیم. برای نقل قول با ما تماس بگیرید و امروز مشاوره رایگان خود را رزرو کنید.

لیزر موهای زائد زیربغل

آیا از وجود موهای بازوی تیره ناراحت هستید؟ فراوانی موهای ناخواسته تیره روی بازوها می تواند شرم آور باشد. در تصویر ایده آل ، متخصصان با تجربه لیزر ، با استفاده از لیزرهای آرایشی و بهداشتی می توانند به راحتی موهای ناخواسته بازو را درمان کنند. این قطعاً در مورد بیمارانی که موهای غیرقابل ضخیم یا ضخیم بازو دارند نیز به موهای ترمینال معروف هستند. انواع مختلفی از لیزرهای مختلف با FDA را در اختیار شما قرار می دهد که به ما این امکان را می دهد تا روش درمانی خود را برای کار با رنگ مو و پوست خود سفارشی کنیم. درمان سریع و تقریباً بدون درد است. این روش معمولاً می تواند در طول ناهار انجام شود.

لیزر موهای سفید

بدن ملانین تولید می کند ، رنگدانه ای که به پوست و مو می بخشد ، این تولید برای همه یکسان نیست و افرادی که موهای تیره دارند مقادیر بالاتری دارند. صرف نظر از رنگ موهای شما ، لیزر موهای زائد اغلب مشکلی ندارند ، زیرا بیشتر موهای بدن که در مناطق محبوب برای لیزر موهای زائد رشد می کنند بلوند و سفید نیستند. اما بسیاری از این مسائل با بزرگتر شدن می توانند تغییر کنند.

این چیزی بیش از موهای خاکستری کلیشه است. هرچه میزان تولید ملانین کم می شود ، میزان صورت شما افزایش می یابد ، متأسفانه موها همچنان در حال رشد هستند ، اما در صورت عدم وجود ملانین کافی برای رنگ آمیزی ، شفاف تر می شوند. این به موها ظاهری منصفانه تر می بخشد. بسیاری از خانمها بعد از یائسگی موهای سفید بیشتری روی چانه خود مشاهده می کنند ، در حالی که مردان می توانند موهای سفید را در گوش و ابرو رشد دهند.

به غیر از رنگ ، ممکن است تفاوت زیادی به نظر نرسد ، اما عدم وجود ملانین در موها بر نحوه استفاده ما از دستگاه لیزر مو تأثیر می گذارد. فقدان رنگدانه به معنای این است که موهای سفید فقط برای لیزر مو مناسب نیستند.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

تظرات ارسال شده