close
تبلیغات
روش مزوتراپی صورت
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی

تجهیزات پزشکی ، پوست و مو

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

روش مزوتراپی صورت

سه شنبه 22 مرداد 1398

امروزه افراد زیادی را در اطراف خود دیده ایم که برای داشتن پوستی شفاف و جوان و البته شاداب از روش های مختلفی استفاده می کنند. اما در حال حاضر محلول مزوتراپی را میتوان بهترین محلول رسیدن به پوستی شفاف و البته موهایی سالم دانست. در واقع محلول مزوتراپی که از آن با عنوان کوکتل مزوتراپی نیز یاد می شود از موادی همچون ویتامین ها، مواد مغذی و آمینه اسیدها، عصاره های گیاهی، گیاه جینسنگ، گیاه جینکوبیلونا تشکیل شده است که به ناحیه مورد نظر تزریق خواهد شد. این محلول با تقویت سیستم پوست و مو در جوانسازی پوست و همچنین رشد موها تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. در ادامه این مقاله توضیحات بیشتری در این زمینه ارائه خواهد شد.

مزوتراپی پوست

امروزه انواع مختلفی از محلول های مزوتراپی در بازار موجود می باشد که همین مسئله کار را برای افراد در حین خرید بهترین محلول مزوتراپی سخت کرده است. از همین رو باید بدانید که محصولاتی که ساخت کشور کره و آمریکا هستند در حال حاضر بهترین محلول مزوتراپی به حساب می آیند. هر چند که نمونه های آمریکایی کیفیت بالاتر و به مراتب هزینه بالاتری را برای افراد به همراه دارد اما برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید هزینه کرد. دقت داشته باشید این مسئله به این معنی نیست که سایر کشورهایی که این محلول را تولید می کنند محصولاتی بی کیفیت ارائه می دهند اما اغلب توصیه می شود که در حین استفاده حتما با پزشک مربوطه مشورت کنید.

کوکتل مزوتراپی

کوکتل مزوتراپی نیز که از طریق تزریقات سطحی با دست و یا به وسیله ابزار تزریقی صورت میگیرد. در واقع در این روش، قبل از درمان پزشک مربوطه باید از کرم های بی حسی استفاده کرده تا درد به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا کند. این روش درمانی به طور کلی عوارضی را با خود به همراه ندارد اما کبودی و تورم از جمله شایع ترین مشکلاتی هستند که افراد پس از انجام هر روش زیبایی با آن روبرو می شوند اما استفاده از کیسه های یخ میتواند در این امر نقش موثری داشته باشد. نکته مهم این است که پزشکان توصیه می کنند قبل از انجام این عمل به طور حتم با پزشک مربوطه مشورت های لازم را داشته باشید تا بتوانید نتیجه دلخواه را بدست آورید.

مزوتراپی صورت

همانطور که میدانید امروزه محلول مزوتراپی از جمله بهترین روش هایی است که افراد میتوانند برای تقویت و رشد موهایشان و همچنین شفاف سازی پوست صورت استفاده کرده و نتیجه ای مطلوب را نیز دریافت نمایند. از همین رو باید بدانید محلول مزوتراپی متشکل از انواع ویتامین ها و محلول های مناسب، با افزایش گردش خون در ناحیه ای که محلول تزریق شده، افراد را به نتیجه نهایی میرساند. اما نکته اینجاست که بعد از مزوتراپی چه باید کرد کدام محلول ها از این ویژگی بهره مند هستند. در ادامه این مقاله به بررسی و معرفی این محلول ها میپردازیم

منبع : کلینیک زیبایی روژا

تظرات ارسال شده