close
تبلیغات
انواع کوکتل های مزوتراپی
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی

تجهیزات پزشکی ، پوست و مو

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

یکی از جدیدترین روش های درمانی که در آن می توان بدون نیاز به عمل جراحی مشکلاتی از قبیل طاسی سر، ریزش مو و مشکلات پوستی را بر طرف کرد استفاده از کوکتل مزوتراپی می باشد. این محلول ها به صورت موضعی قابل استفاده بوده و در کوتاه ترین زمان بیشترین تاثیر را خواهد داشت. استفاده از این روش هیچ گونه دردی نخواهد داشت اما فرد می تواند در صورت نیاز از بی حسی های موضعی استفاده کند. مزوتراپی سبب رساندن مواد معدنی، ویتامین ها و مواد مغذی به پوست سر فرد خواهد شد.

انواع کوکتل های مزوتراپی

محصولات مزوتراپی درماهیل

ریزش مو امروزه به یکی از اساسی ترین مشکلات بانوان و آقایان تبدیل شده است، افراد می توانند از محلول های مزوتراپی برای رفع طاسی و ریزش موی خود استفاده کنند علاوه بر این کوکتل های مزوتراپی برای جوانسازی صورت، گردن، کشیدگی پوست صورت و رفع سلولیت ها قابل استفاده می باشند. کوکتل مزوتراپی درماهیل با افزایش آبرسانی و گردش خون در پوست شخص سبب از بین رفتن تمامی چین و چروک های پوست خواهد شد.

کوکتل مزوتراپی اکسپشن

یکی از موثرترین روش ها برای رفع افتادگی پوست استفاده از کوکتل مزوتراپی اکسپشن می باشد کوکتل مزوتراپی اکسپشن با افزایش رطوبت پوست باعث افزایش گردش خون در صورت شخص شده و باعث از بین رفتن تمامی چین و چروک ها و سفت شدن پوست شخص خواهد شد.

کوکتل مزوتراپی فیوژن

این محلول مزوتراپی می تواند با افزایش گردش خون در پوست شخص باعث احیای فولیکول های موی سر شخص شود استفاده از این کوکتل در درمان تاسی سر مناسب می باشد علاوه بر این افرادی که دارای موهای نازک هستند می توانند از این کوکتل استفاده کنند. کوکتل مزوتراپی فیوژن با افزایش آبرسانی موجب از بین رفتن شوره ی سر خواهد شد.

کوکتل مزوتراپی ولودرم

این محلول در رفع سلولیت های پوست، از بین بردن چربی ها، رفع ریزش مو، از بین بردن سیاهی دور چشم، رفع افتادگی صورت، غبغب، رفع جای جوش بسیار موثر می باشد. استفاده از کوکتل مزوتراپی ولودرم هیچ گونه عوارضی ندارد ولی در صورتی که شخص دچار کهیر، تورم و حالت تهوع شود باید سریعا به پزشک مراجعه کند.

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

تظرات ارسال شده