close
تبلیغات
ژل فیلر نورامیس دیپ
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی

تجهیزات پزشکی ، پوست و مو

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

ژل فیلر نورامیس دیپ

سه شنبه 11 تير 1398

امروزه به دلیل تغییراتی که در خواسته ها و البته نحوه رسیدن افراد به ظاهری که مد نظر دارند به وجود آمده، بسیاری از شرکت ها درصدد آن هستند تا راهی جدید و نوین برای رساندن افراد به خواسته هایشان پیدا کنند. برند نورامیس ساخت کمپانی Medytox نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همواره تلاش کرده تا مخاطبان خود را راضی نگه دارد.

ژل فیلر نورامیس دیپ از جمله محصولات ساخت این کمپانی می باشد که برای تهیه آن از لیدوکائین ( ژل فیلر نورامیس دیپ لیدوکائین ) و البته هیالورونیک اسید خالص استفاده شده است. مقدار لازم از این ماده باعث می شود تا بدن سازگاری مناسبی با ژل فیلرها از خود نشان دهد و هیچگونه عوارض و یا واکنش های آلرژیکی از خود بروز ندهد.

ژل فیلر نورامیس دیپ

کاربرد ژل نورامیس

به طور معمول آن دسته از افرادی میتوانند به سراغ ژل نورامیس دیپ بروند و از آن نتیجه ای دلخواه دریافت کنند که به دنبال حجم دهی به لب و البته کانتورینگ لب هستند. نکته اینجاست که به دلیل حساسیت بالای لب شاید با خود فکر کنید که تزریق این ژل با درد بسیار زیادی همراه خواهد بود اما باید بدانید که لیدوکائین به کار رفته در این محصول باعث شده تا افراد در حین تزریق هیچگونه درد و ناراحتی را احساس نکنند. این ژل فیلر چیزی حدود یک سال ماندگاری دارد و پس از گذشت یک ماه پس از تزریق عملکرد خود را بروز می دهد.

خرید ژل نورامیس دیپ

اگر به دنبال استفاده از این ژل فیلر هستید حتما به کلینیک هایی معتبر و البته پزشکانی متخصص و باتجربه مراجعه نمائید. نکاتی همچون تاریخ انقضا، روش های نگهداری و... از جمله مهمترین مواردی به شمار می آیند که در حین خرید این ژل فیلر نیز باید به آن توجه داشته باشید.

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

تظرات ارسال شده