close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ

تجهیزات پزشکی ، پوست و مو

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

انواع ماساژور صورت

يکشنبه 9 تير 1398

با افزایش تدریجی سن، پوست انسان در معرض آسیب های جدی قرار می گیرد، افزایش چین و چروک و لکه های پوستی از جمله مشکلات پوستی هستند که انسان با بالا رفتن سن با آن ها مواجه می شود. بسیاری از دستگاه هایی که امروزه وارد بازار شده اند می تواند تا حد زیادی از بروز چین و چروک ها و پیری زودرس جلوگیری کند. ماساژورهای پرکاربردی برای استفاده وجود دارند که می توانند با افزایش خون رسانی موجب کاهش پف و تیرگی زیر چشم شما شوند.

انواع ماساژور صورت

ماساژور هات اند کلد

این دستگاه را می توان در گروه دستگاه های مراقبت از پوست جای داد، استفاده از این ماساژور باعث از بین رفتن خستگی خواهد شد این دستگاه به صورت دو درجه، سرد و گرم تنظیم می شود. ماساژور هات اند کلد با افزایش گردش خون باعث جوانسازی و شفافیت پوست فرد خواهد شد همچنین موجب بسته شده منافذ باز پوست صورت فرد می شود.

ماساژور آیس رولر

استفاده از این ماساژور موجب شادابی پوست فرد خواهد شد و در درمان انواع چروک های پوستی، لکه های صورت، پف کردگی چشم و ... بسیار موثر می باشد. از این دستگاه می توان بعد از درمارولر نیز استفاده کرد علاوه بر این ماساژور آیس رولر می تواند منافذ باز پوست را از بین ببرد.

دستگاه پلاژن

یکی دیگر از دستگاه هایی که اخیرا به بازار آمده است و برای جوانسازی و شفافیت پوست قابل استفاده می باشد دستگاه پلاژن است این دستگاه در گروه دستگاه های مراقبت و زیبایی پوست قرار دارد. استفاده از این دستگاه به راحتی می تواند موجب سفت شدن پوست شکم، گردن، صورت و دیگر نقاط بدن شما شود. علاوه بر این دستگاه پلاژن با خاصیت آبرسانی موجب حفظ مایعات در پوست صورت و ترمیم بافت آسیب دیده ی صورت شخص شده و می تواند چین و چروک های پوست را از بین ببرد.

منبع: فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

تظرات ارسال شده