close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ

تجهیزات پزشکی ، پوست و مو

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های زیبایی و جوانسازی بسیاری زیادی در بازار وجود دارد که می تواند مشکلات صورت و پوست بانوان و آقایان را برطرف سازد استفاده از این دستگاه زیبایی خانگی بسیار ساده می باشد و نیازی به تخصص ندارد. با این دستگاه های پیشرفته می توان بدون تحمل درد و عوارض مشکلاتی از قبیل چین و چروک، لکه های پوستی و... را به راحتی برطرف کرد. یکی از این دستگاه های زیبایی خانگی که امروزه بسیار مورد توجه واقع شده است دستگاه میکرودرم می باشد که در ادامه ی مطلب به بررسی این دستگاه و آموزش استفاده از آن خواهیم پرداخت.

استفاده از میکرودرم خانگی

خرید دستگاه میکرودرم

یکی از روش های جوانسازی پوست که بدون نیاز به عمل جراحی صورت می گیرد استفاده از دستگاه میکرودرم می باشد این دستگاه با نابودی سلول های مرده در سطح پوست فرد سبب جوانسازی صورت خواهد شد. این دستگاه لایه بردار خانگی با عملکردی مناسب سبب بسته شدن منافذ باز پوست می شود.

آموزش کار با دستگاه میکرودرم

این دستگاه با مکش پوست صورت به سمت بالا و ریختن محلول آلومینیوم اکسید به همراه هوا بر روی پوست باعث صاف شدن سطح پوست و نابودی آلودگی و چربی های اضافی از روی پوست فرد خواهد شد. به دلیل قدرت مکش بالای این دستگاه می توان از آن برای رفع آکنه ها و جوش های زیر پوستی نیز استفاده کرد.

مزایا دستگاه میکرودرم

  • از جمله مزایای استفاده از دستگاه میکرودرم خانگی می توان به روشن شدن پوست های تیره اشاره کرد چرا که این دستگاه با لایه برداری از پوست باعث نابودی سلول های مرده روی سطح صورت و جوانسازی خواهد شد.
  • از بین برنده ی لکه های پوستی که بر اثر افزایش سن پدید آمده است.
  • رفع جوش های سرسیاه
  • برطرف کردن چروک های سطحی مانند چروک های زیر و اطراف چشم

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

تظرات ارسال شده