close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ

تجهیزات پزشکی ، پوست و مو

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

عوارض تزریق بوتاکس

دوشنبه 3 تير 1398

داشتن پوستی شاداب و سالم در زیبایی افراد تاثیر به سزایی دارد از این روی تمامی افراد جامعه میل به زیبایی و زیباتر شدن دارند با افزایش تدریجی سن، صورت دچار افتادگی، چین و چروک، لکه های پوستی و ... می شود برای رفع این مشکلات کرم ها و پمادهای گران قیمت و زیادی در بازار وجود دارد اما امروزه یکی از روش های خوبی که فرد می تواند تمامی چین و چروک های سطحی و عمیق پوست خود را از بین برده و از داشتن پوستی جوان و صاف لذت ببرد تزریق بوتاکس است شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که بوتاکس چیست و چه عوارضی دارد؟ مراقبت های قبل و بعد از تزریق بوتاکس چیست؟ در ادامه ی مطلب به تمامی پرسش های شما در خصوص بوتاکس و نحوه ی تزریق آن پاسخ خواهیم داد.

عوارض تزریق بوتاکس

بوتاکس چیست

همانطور که اشاره شد یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن چین و چروک های صورت، خطوط اخم و خنده تزریق بوتاکس است بوتاکس در واقع سمی است که با تزریق به زیر پوست باعث فلج شدن آن قسمت از صورت و از بردن چین و چروک های پوست خواهد شد. تزریق بوتاکس نیازی به عمل جراحی ندارد این روش هیچ گونه خطری برای فرد نخواهد داشت و فرد بعد از تزریق بوتاکس می تواند شادابی و زیبایی چهره ی خود را به دست آورد.

عوارض بوتاکس

تزریق بوتاکس بر روی صورت هیچ گونه زخمی را بر جای نخواهد گذاشت یک تا دو هفته بعد از تزریق بوتاکس، شخص باید به پزشک مراجعه کند تا روند درمانی او طی شود. استفاده از بوتاکس علاوه بر از بین چین و چروک ها برای برجسته کردن لب ها نیز موثر می باشد.

مراقبت بوتاکس

بعد از تزریق بوتاکس پوست فرد دچار قرمزی و التهاب خواهد شد و در برخی مواقع ممکن است باعث کبودی در صورت فرد شود تمامی این علائم بعد از مدتی از بین خواهد رفت و جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود. در شرایطی که تزریق بوتاکس توسط پزشک متخصص انجام شود هیچ گونه خطری نخواهد داشت ولی اگر از ژل های نامرغوب استفاده شود و تزریق توسط افراد غیر متخصص انجام شود قطعا فرد را دچار مشکل خواهد کرد.

بهترین مارک بوتاکس

بهتر است قبل از تزریق بوتاکس در مورد مدل ها و مارک های مختلف آن تحقیق کرده و بهترین مارک را انتخاب کنید قیمت ژل های بوتاکس بر اساس مقدار و برند آن ها متفاوت خواهد بود. لازم به ذکر است پزشک متخصص می تواند شما را درباره ی نوع مارک بوتاکس راهنمایی کند.

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی آرادرما

تظرات ارسال شده